ul. Polna 36
11-100 Lidzbark Warmiński
601 - 69 - 69 - 75

Finanse szkoły

Liceum utrzymuje się z dotacji przyznawanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej (subwencji oświatowej). Nie pobieramy od uczniów czesnego. Szkoła nie przynosi zysków, celem naszym jest edukacja młodzieży na odpowiednio wysokim poziomie i wychowanie w duchu wartości chrześcijańskich.

Z otrzymanej dotacji pokrywamy koszty wynagrodzenia nauczycieli, pracowników szkoły, koszty energii elektrycznej, ogrzewania, zużycia wody, wywozu nieczystości i inne koszty związane z funkcjonowaniem szkoły.

Osoby prywatne lub firmy mogą wesprzeć nasze liceum (najpilniejszą potrzebą jest doposażenie sal lekcyjnych), wpłacając dowolną kwotę na konto szkoły:
22 1240 5602 1111 0010 9470 6801.

Możemy wystawić stosowne zaświadczenia o wpłacie, jeżeli byłoby przydatne do odliczeń podatkowych.

Za każdą udzieloną pomoc i wsparcie serdecznie dziękujemy!

W najbliższym czasie
do góry ↑