ul. Polna 36
11-100 Lidzbark Warmiński
601 - 69 - 69 - 75

Nauczyciele


Język polski:

  • mgr Ilona Lipkiewicz
       - absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
       - nauczyciel mianowany
       - egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży w zakresie egzaminu maturalnego
         z języka polskiego
     

Język angielski:

  • mgr Monika Jagiełło-Jankowska
       - absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie,
         Wszechnicy Mazurskiej w Olecku
       - nauczyciel dyplomowany
       - egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży
     

Język niemiecki:

  • mgr Anna Górska
       - absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Olsztynie, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego
        w Olsztynie, Uniwersytetu Gdańskiego
       - nauczyciel dyplomowany
     

Język włoski:

  • mgr Hanna Dziubińska
       - absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego
          w Olsztynie, Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie
       - nauczyciel kontraktowy


Język rosyjski:

  • mgr Beata Bagieńska
       - absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Olsztynie
       - nauczyciel dyplomowany


Wiedza o kulturze:

  • mgr Marta Firchał
       - absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Wyższej Szkoły Informatyki
         i Ekonomii TWP w Olsztynie
       - nauczyciel mianowany


Historia, historia i społeczeństwo:

  • mgr Mariusz Gryszkiewicz
       - absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu i Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego
        w Olsztynie
       - nauczyciel dyplomowany
     

Wiedza o społeczeństwie:

  • dr Marta Lik
       - absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
       - nauczyciel kontraktowy
     

Podstawy przedsiębiorczości:

  • mgr Krzysztof Rowiński
       - absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Wyższej Szkoły
         Informatyki i Ekonomii Towarzystwa Wiedzy Powszecznej w Olsztynie
       - nauczyciel z przygotowaniem pedagogicznym
       - radca prawny
     

Geografia:

  • mgr Jolanta Kosmala
       - absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
       - nauczyciel z przygotowaniem pedagogicznym
       - wychowawca klasy I A
     

Biologia:

  • mgr Grażyna Żytko
       - absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu
       - nauczyciel dyplomowany
       - doradca metodyczny
     

Chemia:

  • mgr Ewa Kubiak
       - absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu
       - nauczyciel dyplomowany
     

Fizyka:

  • mgr Barbara Morawska
       - absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
       - nauczyciel dyplomowany
     

Matematyka:

  • mgr Anna Sadowska
       - absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie i Uniwersytetu Rzeszowskiego,
       - instruktor zespołów tanecznych
       - nauczyciel matematyki
     

Informatyka:

  • mgr Mariusz Królikowski
       - absolwent Uniwersytetu w Białymstoku, Wszechnicy Mazurskiej w Olecku,
         Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii
         Towarzystwa Wiedzy Powszezcnej w  Olsztynie
       - Certyfikat ECDL-A 
       - nauczyciel dyplomowany


Podstawy psychologii:

  • ks. dr hab. Piotr Duksa
        - absolwent Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie,
        - nauczyciel akademicki


Podstawy prawa:

  • mgr Krzysztof Rowiński
       - absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Wyższej Szkoły
         Informatyki i Ekonomii Towarzystwa Wiedzy Powszecznej w Olsztynie
       - nauczyciel z przygotowaniem pedagogicznym
       - radca prawny


Plastyka:

  • mgr Marta Firchał
        - absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Wyższej Szkoły Informatyki
         i Ekonomii TWP w Olsztynie
       - nauczyciel mianowany


Filozofia:

  • ks. dr hab. Mirosław Pawliszyn
       - absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu
       - nauczyciel akademicki


Wychowanie fizyczne:

  • mgr Dariusz Kmieciak
       - absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika
          w Toruniu
       - nauczyciel mianowany
     
  • mgr Czesław Sienkiewicz
       - absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego
         w Olsztynie, Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Kielcach, Akademii Wychowania Fizycznego
         w Gdańsku
       - nauczyciel dyplomowany
     

Edukacja dla bezpieczeństwa:

  • mgr Małgorzata Sawkojć
       - absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Olsztynie, Wyższej Szkoły
          im. Pawła Włodkowica w Płocku
       - nauczyciel dyplomowany
     

Religia:

  • ks. mgr Łukasz Brudzeński
       - absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
       - nauczyciel kontraktowy

 

Wychowanie do życia w rodzinie:

  • dr Marta Lik
       - absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
       - nauczyciel kontraktowy

 

Zajęcia rewalidacyjne:

  • mgr Anna Gess
       - absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Olsztyńskiej Szkoły Wyższej
         w Olsztynie
       - nauczyciel dyplomowany

W najbliższym czasie
14.10- Poniedziałek

Dzień Edukacji Narodowej

31.10- Czwartek

Dzień wolny od zajęć

01.11- Piątek

Dzień wolny od zajęć

11.11- Poniedziałek

Dzień wolny od zajęć

21.11- Czwartek

17.00 - Spotkanie z rodzicami

06.12- Piątek

Mikołaj w szkole

20.12- Piątek

Ostatni dzień wystawienia przewidywanych ocen śródrocznych

23.12- Poniedziałek

Rozpoczęcie przerwy świątecznej

01.01- Środa

Dzień wolny od zajęć

do góry ↑